Su Kaçağı

Tesisatlardaki Su Kaçağı sorunu sizin yapınızda da yaşanıyorsa hemen uzman desteği alabilirsiniz. Kendi çözümlerinizle müdahale yapmanız çok yeterli olmayabilir ve zarar daha da büyüyebilir. Kimi Su kaçakları ufak çapta olabileceği gibi kimleri ise ciddi boyutlara ulaşabilmektedir. Bu nedenle önemsememezlik kesinlikle düşünülmemelidir. Kaçak sizin tesisat sisteminde olabileceği gibi yandaki daireden yada üst kattaki daireden de oluşup sizin bulunduğunuz alana yansıyabilir.

SU KAÇAĞINA ULAŞABİLMEKTE EN TEKNİK YÖNTEMLERİ KULLANMAKTAYIZ

Evinizde Su kaçağı Oluşma Nedenleri Nelerdir?

Su Kaçağı

Su Kaçağı

Evlerde sürekli yaşanan bir tesisat sorunu değildir ancak bazı dairelerde yapısal sorunlar ve arızalar nedeni ile sıklık görülmektedir. İşlem yapılamayacak şekildeki bir tesisat sorunu olmasada bireysel olarak münferit işlerle tamiri ve onarımıda kolay değildir. Peki neden evlerde su kaçağı oluşabilir ve bunların nedenleri nelerdir şöyle bir bakalım.

  • Tesisatınız Eskiyse Su Kaçağı Yaşanabilmektedir : Tesisat ömrü zamanını doldurmuşsa arızlar berberinde gelmektedir. Yıpranmış ve eskimiş tesisat boruları çatlama oluşturur ve su sızmalarına sebebiyet verir.
  • Tesisatın Yapımında Kötü Malzeme Kullanılması : Eğer evinizin inşaası sırasında kullanılan tesisat malzemeleri katesiz ve dayanıksız ürünlerden tercih edilmişse kısa zaman sonra Su Kaçağı, Tıkanıklık ve Gider sorunları kendini göstermeye başlar.
  • Tesisatlarda Yanlış Montaj ve Kaynak yapılması : Genelde kendi evinin tesisatı yapan kişileri kurumları çok yakından tanımazsınız. Tesisatın yapımında yapılan işçiliğide sizin kontrol etmeniz pek mümkün değildir. Deneyimsiz ve yetersiz bilgi ve beceriye sahip olan tesisatçıların yanlış uygulamaları da Su kaçağı oluşmasına neden olabilmektedir. Bu en sık görülen sorundan biri olup kaynak yerleri, tesisatlardaki dirsek bölümlerinden Su Sızıntıları oluşabilmektedir.
  • Zaman içerisinde yapılan Tamirat ve Tadilat İşleri : Farklı zamanlarda evinizde yaptırdığınız tadilat ve çeşitli onarım işlerinde tesisat boruları darbe alma riski yaşamakta ve çatlaklar oluşabilmektedir.

Yukarıdaki nedenlerden dolayı sizinde evinizde Su kaçağı yaşanabilir. Firmamız ner ne sebeple olursa olsun tüm Su Kaçak sorunlarında sizlere Kaliteli deneyimli ekipleri ile Su Kaçağı tespiti yapmaktadır.

Su kaçağını Kaç Dakikada Buluyorsunuz?

Su Kaçağı

Su Kaçağı

Bizlere Su Kaçağı için ulaşan tüm müşterilerimize öncelikle %100 verim alabilecekleri hizmet sağlamaktayız. Bu hizmeti sunarken kesinlike eskimiş yöntemlerle işlem yapmayız. Elimizde bulunan özel cihaz ve teknik cihazlarla adresinize ulaşmakta ve Su Kaçağı Bulma işine bu şekilde başlamaktayız. Cihaz kullanmamızdaki tek amaç yapınıza zarar verilmemesi ve kırma olmaması adınadır.

20 DAKİKADA SU KAÇAĞINA ACİL OLARAK ULAŞIYORUZ

Kırmadan Su Kaçağı bulma için gerekli her türklü özeni en hassas şekilde göstermekteyiz. Kaçağı bulma süremiz ortalama 20-30 dakika aralığındadır. Bazen kısmı olarak bu süre uzayabilmektedir. Komple binalardaki su kaçağı taramalarında süre 1 saati aşabilmektedir.